HOTEL SALAMANDER

Ubytovanie

Apartmán Exclusive

Komfortný priestranný apartmán s nádychom luxusu a elegancie. Apartmán má vel’kú izbu s koženým gaučom a manželskou postel’ou a malú jednolôžkovú spálňu.    

Dvojlôžková izba Premium

Priestranná izba s vysokou mierou komfortu je zariadená historickým nábytkom, pohodlnými kreslami, kde si môžete oddýchnut‘. Na požiadanie je možné pridat‘ prístel’ku aj detskú postiel’ku.

Suita

Izba, ktorá dýcha históriou, je zariadená vo veľmi peknom štýle, s pohodlnými kreslami, s luxusnými tapetami. Nachádza sa na 2.poschodí v tichom krídle hotela a je ako stvorená pre dokonalý oddych a relax.

Dvojlôžková izba Standard

Útulné pohodlie ponúkajú naše izby s manželskou postel’ou, ktoré sa nachádzajú na 2. a 3. poschodí. Niektoré ponúkajú podmanivý výhl’ad na mesto, iné zase zaručujú ticho a pokoj.

Dvojlôžková izba s oddelenými posteľami

Priestranná, vkusne a účelne zariadená izba je vybavená rozkladacím gaučom, TV, WIFI, chladničkou a má samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. 

Jednolôžková izba

Útulná izba zaručí komfort jednej osobe, v prípade potreby je vhodná aj pre dve osoby, keďže má dve samostatné jednolôžkové izby. Tieto izby majú spoločnú kúpeľňu so sprchovým kútom.

Suita s dvomi spálňami

Zaručuje komfort až pre 3 osoby. Tvoria ju dve samostatné izby so spoločnou kúpelňou. Jedna izba má dve oddelené postele a druhá je jednopostel’ová.  Nachádza sa na 3. poschodí s výhl’adom do bočnej uličky.

Štvorlôžková izba

Zaujímavo riešená izba sa nachádza na 4. poschodí v podkrovnej časti. Má dve samostatné izby s jednolôžkovými postel’ami a gaučom.