HOTEL SALAMANDER

Ubytovanie

Jednolôžková izba

Útulná izba zaručí komfort jednej osobe, v prípade potreby je vhodná aj pre dve osoby, keďže má dve samostatné jednolôžkové izby. Tieto izby majú spoločnú kúpeľňu so sprchovým kútom.

Dvojlôžková izba Standard

Útulné pohodlie ponúkajú naše izby s manželskou postel’ou, ktoré sa nachádzajú na 2. a 3. poschodí. Niektoré ponúkajú podmanivý výhl’ad na mesto, iné zase zaručujú ticho a pokoj.

Dvojlôžková izba s oddelenými posteľami

Útulná a priestranná izba pre 2 osoby s oddelenými posteľami.

Suita

Izba, ktorá dýcha históriou, je zariadená vo veľmi peknom štýle, s pohodlnými kreslami, s luxusnými tapetami. Nachádza sa na 2.poschodí v tichom krídle hotela a je ako stvorená pre dokonalý oddych a relax.

Dvojlôžková izba Premium

Priestranná izba s vysokou mierou komfortu je zariadená historickým nábytkom, pohodlnými kreslami, kde si môžete oddýchnut‘. Na požiadanie je možné pridat‘ prístel’ku aj detskú postiel’ku.

Suita s dvomi spálňami

Zaručuje komfort až pre 3 osoby. Tvoria ju dve samostatné izby so spoločnou kúpelňou. Jedna izba má dve oddelené postele a druhá je jednopostel’ová.  Nachádza sa na 3. poschodí s výhl’adom do bočnej uličky.

Štvorlôžková izba

Zaujímavo riešená izba sa nachádza na 4. poschodí v podkrovnej časti. Má dve samostatné izby s jednolôžkovými postel’ami a gaučom. 

Apartmán Exclusive

Komfortný priestranný apartmán s nádychom luxusu a elegancie. Apartmán má vel’kú izbu s koženým gaučom a manželskou postel’ou a malú jednolôžkovú spálňu.